top of page
גראנד האוס.jpeg

"חברת ארקדי קליימן, הוקמה בשנת 1994 ועוסקת בביצוע, יזמות ותמ"א 38 ,מובילה בכל אחד מהתחומים הללו בזכות יצירתיות, שאיפה לדיוק ולמצוינות, עבודת צוות, שיטות עבודה מהמתקדמות ביותר ואיתנות פיננסית".  החברה מתמחה בבנייה למגורים, תעשייה ובנייה ציבורית (עבודות תשתית, בנייה וגמר) ועוסקת בייזום פרויקטים להתחדשות עירונית ומגורים.

 

בכל אחד מהפרויקטים הללו, ובמהלך כל שנות פעילותה, מקפידה החברה על תכנון אדריכלי ופיתוח סביבתי עשיר, מפרט טכני איכותי וסטנדרט בנייה גבוה במיוחד. "איכות ללא פשרות היא נר לרגלינו, והיא שהקנתה לנו את המוניטין כחברת בנייה אמינה ויסודית".

 

חברת בנייה מנוסה ואמינה

ארקדי קליימן הינה חברת בנייה מנוסה ואמינה עם ניסיון של 28 שנה בענף הבנייה, סיווג קבלני ג'5 והסמכה ל-9001 ISO ,החברה גאה בהון האנושי שלה - המהנדסים, האדריכלים, ההנדסאים, המנהלים הבכירים, מנהלי הפרויקטים, עובדי הכפיים בכל מקצועות הבנייה והמערך הלוגיסטי התומך.

 

החברה מקפידה על גיוס עובדים מדוקדק ודוגלת בהאצלת סמכויות למנהלים תוך הקשבה לרעיונות חדשים, יחס מפרגן ותגמול הוגן. הניסיון רב השנים והידע המצטבר של הצוות המקצועי מיושם בתהליך הבנייה, משלב התכנון האדריכלי של הפרויקט ועד לסיומו. יעידו על כך כל לקוחותיה ובהם חברות גדולות במשק כגון שיכון ובינוי, שפיר, סלע בינוי, קחם ועוד.

 

חוויית שירות נעימה ונינוחה

חברת ארקדי קליימן בונה פרויקטים רבים תוך הקפדה על סטנדרט גבוה המותאם היטב לדרישות לקוחותיה, מתן יחס אישי, חם ואדיב וליווי צמוד משלב התכנון המוקדם ועד למסירת הפרויקט. הניסיון הרב שצברה החברה מאפשר לה להעניק לכל לקוח חוויית שירות נעימה ונינוחה, אשר מלווה אותו לכל אורך הדרך. הקפדה יתרה על איכות הבניה תוך עמידה בלוחות הזמנים, שקיפות, שירות לקוחות יעיל שנותן מענה מקצועי מיידי ואמין ללקוחות - כל אלה מבטיחים את שביעות רצונם של הלקוחות והופכים אותם לשגרירים הטובים ביותר של החברה.

 

פרויקטים למגורים

חברת ארקדי קליימן בונה שכונות מגורים בחיפה, נשר, נהריה, קרית ים, כרמיאל, חריש, כפר תבור ויוקנעם, והרחבות קהילתיות בקיבוצים. הבנייה מתבצעת תוך רגישות רבה לצרכי הדיירים. מחלקת הדיירים בחברה מלווה את הלקוחות משלב חתימת ההסכם ועד לקבלת המפתח לדירה. מחלקת הבדק ממשיכה לתת מענה ללקוחות בשנות הבדק והאחריות.

 

בשנת 2020 הקימה חברת ארקדי קליימן חברה משותפת עם ואקנין שמגר. חברת קליימן - שמגר יזמות ובנייה מתמחה ביזמות ובנייה - מקניית הקרקע, דרך התכנון המדוקדק ועד הביצוע הקפדני. החברה זכתה במכרזים בישוב יבניאל ובטבריה (מתחם בן 660 יחידות דיור ומרכז מסחרי).

פרויקט הדגל

פרויקט הדגל של חברת קליימן-שמגר הוא מגדל המתנשא לגובה 60 קומות באתר המחצבה בנשר. הפרויקט כולל שטחי מסחר, משרדים, למעלה מ-000,1 יחידות דיור, כולל מעונות לסטודנטים, וחניונים על קרקעיים ותת קרקעיים. לדברי אחד האדריכלים, גיא מילוסלבסקי, "הפרויקט יהווה עוגן מטרופוליני חדש, המגדל הגבוה ביותר בארץ מחוץ לגוש דן, שייבנה במיקום אסטרטגי לעסקים וימנף את האזור כולו ממתחם תעסוקה טיפוסי, למוקד משיכה מעורב שימושים, חלק מרצף עירוני בין חיפה לנשר".

התחדשות עירונית

בשנת 2019 נכנסה החברה לביצוע ויזמות בתחום ההתחדשות עירונית. כשותפה יזמית וזרוע ביצועית של חברת בזלת ק.מ.ה נדל"ן ויזמות, היא מבצעת כיום פרויקטים בערים חיפה, עכו ונהריה. החברה חתומה גם על מתחמי פינוי בינוי של שכונות בחיפה והסביבה. גם בתחום ההתחדשות העירונית מיישם צוות החברה את הניסיון העשיר שצבר במהלך השנים, תוך שיתוף פעולה עם אנשי מקצוע מתחום ההנדסה, הרישוי והבינוי. לדיירים מובטח תהליך מקצועי, יעיל, החל מהבדיקה הראשונית ועד סיום הפרויקט והכניסה לדירות.

מבני ציבור

עם לקוחותיה של חברת ארקדי קליימן נמנים גם עיריות ומועצות אזוריות; החברה מתמחה בבנייה ציבורית וגאה בפרויקטים שבנתה בחיפה, עכו, מגדל העמק, כרמיאל ובמושבים נוספים באזור הצפון - תחנת כיבוי, בתי ספר, גני ילדים, מעונות יום, מעונות למבוגרים וילדים עם צרכים מיוחדים, בתי כנסת, ישיבת הסדר, ספריה עירונית, מבנה קהילתי, מועדון נוער, אולמות ספורט ופארק אתגרי.

מבני תעשייה

חברת ארקדי קליימן בונה מבני תעשייה )מפעל לתעשייה כבדה באזור התעשייה צח"ר(, מחסנים לוגיסטיים באלון תבור, מבנה לסדנא בקיבוץ כברי, ומפעל לחומרים כימיים בקרית שמונה. גם שם הפגינה החברה את המקצועיות, המחויבות, יכולות הביצוע והידע הרב שצברה במהלך השנים ומהווים בסיס איתן לביצוע פרויקטים בתחום התעשייה.

חברת ארקדי קליימן מנוהלת במשותף על ידי בוריס וסוזאנה קליימן, ילדיו של מייסד החברה המשפחתית. "אנו ממשיכים את דרכו של אבא, מנהלים אותה בצניעות - בלי משרדים מפוארים, ומאמינים בעבודה קשה. העובדה שחברה קרויה על שמו של אבא מחייבת אותנו - מעשית ורגשית - ומובילה אותנו לעשייה ולהצלחה!"

     ערכי החברה

  • תכנון וביצוע איכותיים עם תפיסות ניהוליות מתקדמות ועדכניות

  • סטנדרט בנייה וגימור מהגבוהים ביותר הקיימים היום בארץ

  • עמידה ביעדים ובלוחות הזמנים

  • איתנות פיננסית

  • שרות ללא פשרות

הנהלה וצוות המשרד

לכידה.JPG

ארקדי קליימן

3.JPG

בוריס קליימן

2.JPG

סוזאנה קליימן

יפה שק

הנהלת חשבונות

04-9550686

מנהלת תפעול וקשרי לקוחות

04-9550686

 (שלוחה 5)

קמיל יוריק

מנהלת משרד

04-9550686

מחלקת רכש

04-9550686

(שלוחה 4)
 

אבירם בן חמו

מהנדס חברה

054-3324160
pmc@a-kleyman.co.il

bottom of page